Tjenester

Konsultasjon

Jezeli masz trudność w wyborze metody, która może Ci pomóc to posiadam w ofercie godzinną konsultację.

Przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji i dobierzemy metodę, która z Tobą rezonuje i będzie dla Ciebie najlepszą formą pomocy. 

 Taka konsultacja poprzedza też 4 sesje coachingu , regresingu i hipnoterapi. 

 Konsultacja w pakietach jest wliczona w cenę. 

Terapi

Wiele osób na przestrzeni życia doświadczyła różnych trudnych, niekiedy urazowych i traumatycznych sytuacji. Z większością z nich radzimy sobie korzystając z własnych umiejętności i wsparcia bliskich osób. 

 Niekiedy jednak bolesne zdarzenia powodują, iż nie potrafimy dalej żyć, a trudne sytuacje wracają we wspomnieniach, snach, codziennych myślach. Mamy poczucie ciągłego napięcia, niepokoju, obaw, strachu, irytacji na sytuację i innych ludzi. 

 Próbujemy unikać tych myśli, jednak one ciągle wracają i to co jest niepokojące, że zaczynamy popadać w marazm i niewiele rzeczy nas tak naprawdę cieszy. Brzmi znajomo? Terapia ma pomóc w zmniejszeniu cierpienia, pozbycia się dolegliwości i objawów natury psychologicznej, bądź zrealizowanie innych terapeutycznych celów ustalonych wspólnie ze mną. 

 Mogę Ci pomóc poprzez zrozumienie i przepracowanie problemów oraz trudnych uczuć leżących u podłoża występujących objawów. Terapia służy uzyskaniu większego wpływu na własne dolegliwości poprzez lepsze poznanie i zrozumienie siebie. 


Regresjonsterapi 

Regresja to podróż do wcześniejszego okresu tego życia, albo poprzednich wcieleń. Podróż w głąb siebie, do nieświadomego umysłu, w którym przechowywane są wspomnienia. Niekorzystne, zapomniane wspomnienia mogą mieć na nas niepokojący wpływ, zarówno pod względem psychicznym i fizycznym,

Wczesniejsze wspomnienia, doświadczenia lub traumy mogą na nas wpływać i powodować problemy w życiu, w którym obecnie żyjemy. Mogą to być bezpośrednie dolegliwości fizyczne, problemy emocjonalne i społeczne, niepokojące i męczące myśli, wzorce działania i myśli, których nie rozumiemy itp. 

W terapii regresyjnej możemy znaleźć przyczynę i zrozumieć wzorzec, jaki mamy w tym życiu, co z kolei ułatwia uwolnienie się od negatywnych myśli i uczuć. 

Pomaga pozbyć czegoś, co nie jest już  potrzebne, np.: cechy, emocji, przekonania, niepokoju czy poczucia bezsilności w: relacjach, finansach, samopoczuciu psychofizycznym. 

Coaching.

Dzięki coachingowi możesz osiągnąć swój cel, sprawdzić jego realność, podjąć trafne decyzje i w pełni korzystać ze swoich naturalnych umiejętności. Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie oraz wspieranie Ciebie w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

Co oferuję? 

LIFE COACHING- osobiste cele życiowe, zalecane 4 sesje 

BUSINESS COACHING-dla firmy oraz Ciebie jako osoby zarządzającej lub zatrudnionej, zalecane 4 sesje 

COACHING KARIERY-dla osób chcących trafnie wybrać swoją ścieżkę zawodową, zalecane 4 sesje

LIFE COACHING

LIVE COACHING To model coachingu, który koncentruje się przede wszystkim na osiąganiu celów osobistych. Zawiera różne płaszczyzny życia, w tym między innymi plany życiowe, związki partnerskie, zdrowie, urodę, problemy z dziećmi itp. Jest skierowany na poznanie siebie. Pomaga wytyczyć realne granice i lepiej zorganizować czas dnia. Wspiera w budowie dobrych relacji z otoczeniem i najbliższymi. Uczy czerpania radości z życia. Pomaga w budowaniu pewności siebie oraz radzeniu sobie ze zmianami, poprzez podejmowanie trafniejszych decyzji i korzystania ze swoich wrodzonych talentów. Odpowiedzialność za podjecie decyzji oraz stosownych działań pozostaje w rękach klienta. 


Parterapi

Terapia dla par nie oznacza, że związek musi zmierzać ku końcowi, nie świadczy też o tym, że dwoje bliskich sobie ludzi nic o sobie nie wie. To odpowiednia pomoc dla każdego, kto dojrzał do myśli, że nie zawsze jest w stanie w pełni zrozumieć zachowania i emocje swojej drugiej połówki, choćby nie wiadomo, jak ją kochał. 

Mozna wyciągnąć na światło dzienne skrywane (często nieświadomie) urazy i przykre zdarzenia z przeszłości - a także pomóc je na spokojnie przetrawić i omówić podczas terapii dla par.

Terapia pary nie wyklucza terapii indywidualnej. Najlepiej jak taką indywidualną pracę podejmują oboje partnerzy jednoczesnie.

Terapi med tibetanske boller

Hypnoterapi

Hipnoterapię można stosować w przypadku większości schorzeń, ale stany takie jak nadmierne zmartwienia, wypalenie, niepokój, uzależnienia, problemy ze snem, fobie  są typowymi problemami, w przypadku których hipnoterapia może być częścią leczenia i jest dobrze dopasowana. 

 Klient wchodzi w kontakt z uczuciami i doświadczeniami szybciej, niż bylibyśmy w stanie zrobić wyłącznie za pomocą zwyklej terapii. Bardzo często klient odbiera hipnoterapię jako dobrą/przyjemną i skuteczną.

Kazdą hipnoterapię poprzedza indywidualna konsultacja.


Reading

Sesja w której masz wgląd na swoje życie, odpowiedź na nurtujące Cię pytania oraz wskazówki, co możesz zrobić, aby podjąć najlepszą dla Ciebie dezycję.

Kroniki Akaszy to kontakt z Twoimi własnymi, opiekującymi się Tobą Mistrzami i Nauczycielami i, w rezultacie, połączenie z Twoją własną mądrością.

To czytanie "z pola" i pomoc w najważniejszych dla Ciebie aspektach.

Twoja przyszlosc determinowana jest przez wybory, jakich dokonujesz teraz. Ponadto istnieje wolna wola, która pozwala ci tych wyborów dokonywać. 

Połączenie z polem przenosi twoją moc z przyszłości do teraz, gdzie ona rzeczywiście istnieje. Tym samym bierzesz swoją odpowiedzialność za moc, aby współkreować wynik zamiast oczekiwać, że zrobi to za ciebie siła z zewnątrz. Jest to zatem nauka o braniu odpowiedzialności za kreowanie twojej własnej rzeczywistości. Wszelkie przewidywania opierają się natomiast na wibracji sytuacji, w jakiej znajdujesz się teraz, co daje ci możliwość zmiany. 

Pamietaj, że jesteś istotą z wolną wolą i nikt nie może Ci narzucić co masz robić, możesz jedynie otrzymać wskazówki. Odczyty to nie wróżba, która zaklina przyszłość ale fantastyczne podpowiedzi, dzięki którym samodzielnie podejmiesz decyzję - taką, jaka na ten moment jest dla Ciebie najlepsza.